Hakkımızda

1880 yılında kurulan Levi Grubu’nun iştiraki olarak 1991 yılında faaliyete geçen Poliset A.Ş., 27 yıldır ana iştigal konusu olarak süregelen iç ve dış mekan reklam malzemeleri ithalat ve dağıtım işinin yanı sıra, son yıllarda ürün gruplarına fotokopi sarf malzemelerini, geniş format mürekkepleri ve transfer baskı kağıtlarını da eklemiştir. Poliset A.Ş., Yurt dışında yakın işbirliği içerisinde olduğu Amerika, Avrupa, Japonya ve Çin’deki en önemli üreticiler ile Münhasır Distribütörlük bazında işbirliği yaparak müşterilerine en kaliteli ürünleri, nitelikli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarla tedarik etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Sektörün önemli firmalarından biri olan Poliset A.Ş. yurt dışından ithal ettiği yüksek kalitedeki ürünler sayesinde Türkiye piyasasındaki önemli firmalarının tedarikçiliğini yapmaktadır.

Poliset A.Ş. girişimlerinin son halkası olarak Dünya’nın en çok satan 3 Boyutlu yazıcı markası XYZ Printing markasının da Türkiye Münhasır Distribütörü olarak atanmış olup, baskı sektöründeki faaliyet alanlarına yeni ve çok önemli bir halka daha eklemiştir.